EMAIL MARKETING

Email marketing - přemýšlejte o tomZískejte jedinečné rady a návody pro budování vlastního systému prodeje na veškeré vaše produkty, ať už to jsou informace, software, zboží či vzdělávací kurzy.

  • zvýšíte počet zákazníků pomocí email marketingu

  • zvládnete správně používat dostupné nástroje pro emailmarketing

  • získáte dovednosti úspěšných internetových prodejců

Podnikání na internetu – hnací síla současnosti a budoucnosti

…. na podnikání na internetu se běžně nahlíží jako na druh obchodní činnosti, kdy jde o prodej produktů, služeb nebo poradenství. Mezi vedením obchodní činnosti na internetu a v kamenném obchodě není téměř žádný rozdíl, tedy co do vedení účetnictví, skladování, ale i ochrany osobních dat nebo transparentnosti firmy či podnikatele jako jednotlivce…

… snad v každém obchodě platí pravidlo, že důvěru si budujete dlouho a složitě, ale ztratit ji můžete během vteřiny …

Reklama jako propagace nebo přímý prodejní marketing

… reklama je „propagací” produktu nebo služby a slouží jako humorné, krásné, strohé, výstražné nebo oznamovací upozornění na existenci propagovaného produktu, služby, firmy, filmu ….

Odlište se od jiných a používejte přímý marketing

firma

… přímý marketing je o poznání složitější forma propagace, avšak můžete jedním kliknutí přivést na své stránky obrovské množství potenciálních zákazníků …  navíc máte možnosti zjistit účinnost vaší reklamy, která se projeví objednávkami vašich produktů nebo služeb. Navíc pokud nějaká forma selhává, můžete ji poměrně rychle změnit a zvýšit její účinnost…

… ve stále těžší internetové konkurenci vítězí zpravidla ten, jehož kampaň je více agresivní. Zamyslete se sami, jestli víte, kolik návštěvníků navštíví vaše stránky.

Víte jak návštěvnost zvýšit?

… vysoká návštěvnost ještě neznamená, že si váš produkt nebo službu někdo koupí….

Ukážeme vám, jak toho efektivně docílit

Neutrácejte zbytečně peníze za drahé kurzy

Ušetřete peníze a nakupte účinnou pomůcku s 50% slevou

AMSgoEB-CZK

PředchozíDalší informace

Komentáře jsou uzavřeny